Dwa wypadki i pożar w powiecie oleckim. W ostatnim czasie w regionie doszło do 2 niegroźnych wypadków oraz pożaru budynku gospodarczego. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wymienionych zdarzeniach. Zobacz zdjęcia!

Do pierwszego wypadku doszło w miejscowości Guzy (gmina Kowale Oleckie). Fiatem Punto, który wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, podróżowały 3 osoby. Jedna została zabrana do szpitala w Olecku. Natomiast drugie zdarzenie drogowe miało miejsce przed wjazdem na obwodnicę Olecka, w miejscowości Kukowo. Kierujący pojazdem skoda, na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem, wypadł z drogi i zsunął się ze skarpy. Samochodem podróżowały dwie osoby, bez obrażeń i samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem służb ratowniczych.

Zobacz też: Śmiertelny wypadek koło Olecka

Z kolei w miejscowości Połom (gmina Świętajno) wybuchł pożar budynku gospodarczego. W momencie przyjazdu pierwszych zastępów straży pożarnej ogień objął już cały budynek. Mieszkańcy ewakuowali część mienia, miedzy innymi samochód i zwierzęta. Pożar ugaszono i nie dopuszczono do przeniesienia się ognia na przylegający budynek mieszkalny. Nadpaloną konstrukcję rozebrano i dogaszono.

Czytaj również: Tragiczny wypadek na trasie Olecko-Giżycko. Sprawca był pijany i nie miał prawa jazdy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!