Sukces Oleckich Karateków na Mistrzostwach Europy!

od 16 lat
W ubiegły weekend we Wrocławiu rozegrane zostały Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów Karate Kyokushin, w których wzięło udział aż 740 zawodników z 26 krajów.

Olecczanin brązowym medalistą mistrzostw Europy

Filip Maksimowicz z Olecka wywalczył brązowy medal w prestiżowej kategorii kumite seniorów powyżej 90 kg, ulegając jedynie zwycięzcy swojej kategorii - Antonio Tusseau z Francji.

Wśród juniorów mistrzyniami swoich kategorii zostały Agnieszka Słowińska i Julia Hołownia. Srebrny medal wywalczył Kamil Smokowski, a brązowy Klaudia Janiszewska. 6. miejsce po bardzo dobrym występie zajął Piotr Gaworski w kategorii kumite masters +35 lat. Wszyscy są zawodnikami Oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate Kyokushin.